Rodinná dovolenka, lyžovačka, relax

 

Apartmány Nezábudka**** sa nachádzajú v tichej časti obce Tatranská Štrba v srdci krásnej prírody Vysokých Tatier, len 8 km od Štrbského Plesa.

 

Ponúkame Vám nadštandardné ubytovanie v moderne zariadených priestranných apartmánoch so zaručeným komfortom bývania pre 29 osôb. Tri apartmány disponujú kapacitou 4 lôžok. Pre väčšie skupiny hostí máme k dispozícii apartmán s kapacitou 6 lôžok a jeden veľký apartmán s  tromi spálňami s celkovou rozlohou 147 m2 s kapacitou až 11 lôžok, vybavený vnútorným krbom a biliardom. Súčasťou každého apartmánu je spoločenská miestnosť s televízorom spojená s kompletne vybavenou kuchyňou a jedálenským posedením. Samozrejmosťou apartmánov je vlastná kúpeľňa s toaletou, WiFi pripojenie na internet a balkón s nádherným výhľadom na okolité hory.

 

Stravu si môžu naši hostia doobjednať formou raňajok alebo polpenzie vo vedľajšom Hoteli Meander a Hoteli Sosna***. V dosahu 5 minút od ubytovania je stanica Tatranskej električky na Štrbské Pleso.

 

Apartmánový dom má výbornú východiskovú polohu pre prežitie pestrej letnej ale aj zimnej dovolenky. V jeho blízkosti sú turistické chodníky vo Vysokých Tatrách,Ski Centrum Vysoké Tatry - Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, Nízke Tatry - Jasná, Belianské Tatry,aquapark AquaCity Poprad,Tatralandia, Bešeňová, Golf,jaskyne. Tešíme sa na Vašu návštevu vo Vysokých Tatrách.

 

Kapacita ubytovania: min 2 max 29 (3x APT: 1x2,+2, 1x APT: 1x2, +4, 1x APT: 3x2,+5)

 

vtem news box

  Nachádza sa cca 100 m od pláže v komplexe SKOKO, ktorý tvorí vila, bungalovy a reštaurácia.…

TERMÍNY A CENY • : Bungalovy Skoko **

vtem news box

 Mesto v nádhernej časti regiónu Kvarner, oproti ostrovu Krk, ponúka svojim návštevníkom už vyše 100 rokov možnosti príjemného oddychu aj na 8 km dlhej pláži, ktorá bola ocenená modrou vlajkou.…

ĎALŠIE INFO: CRIKVENICA

vtem news box

  Nachádza sa na promenáde, ktorá spája časť Dramalj s  m Crikvenice.   …

TERMÍNY A CENY • : Hotel a pavilóny Riviera**

vtem news box

  Vila a bungalovy Skoko ** sa nachádzaju cca 100 m od pláže v komplexe SKOKO, ktorý tvorí vila, bungalovy a reštaurácia.…

TERMÍNY A CENY • : Vila a bungalovy Skoko **